Müşteri Hizmetleri 
title image
Hamm Plus Evleri

Yaşayan Mekanlar

Hamm Plus hizmetimizle evini yenilemek isteyen yüzlerce müşterimize hizmet verdik. Kiminin mekanını bütün olarak ele aldık, kiminin sadece kanepesini yeniledik. Bazen bir müşterimizin salonuna misafir olduk, bazen de bir ofisin çalışma ortamına bambaşka bir hava kattık. Bugüne dek gerçekleşen, gerçekleşmeyen her projemiz aynı özveri aynı heyecanla yaklaştık. 

Şimdi formu doldurun ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alın!

hammplus Nedir hammplus Başvuru hammplus Evleri
35 proje

KIZILDERE EVİ

Levazım’da konumlanan Kızıldere evinde ahşap hamm mobilyaları mekana sıcak ve kişisel bir dokunuş katarken stil sahibi tasarım ögeleri de mekanı benzersiz kılıyor.

KUTLU EVİ

Yatay mimarinin hakim olduğu Beykoz semtinde Kutlu yalı, Ham:m Plus tarafından tasarlanan ilk yalı özelliğini taşıyor. Oldukça değerli olan yalı tasarlanırken bulunduğu yer ve sahip olduğu değerli geçmişe göz önüne alındı.

ŞEHRİ EVİ

Şehri Evi’nde daha az eşya daha çok yaşam alanı felsefesi ile sadelikteki ferahlığı hissediyor olmanız mümkün. Beyaz duvarlar ve meşe ağacının sıcacık dokusu küçük yaşam alanlarında dinginlik yaratacak.

UZUN EVİ

Yaşam alanlarında yeşili görmeyi seven bir aile olan Uzun ailesi için yeşilin en güzel tonlarını barındıran Rainforest Green mermerli Girift masa, doğallığını bize yansıtarak göz alıcı bir bütünlük sağlıyor.

ÖZEN EVİ

Natüralist ve yalın çizgilerle her zevke hitap eden Özen Evinde kullanılan renk paletleri ve tasarım çizgisiyle algısal bütünlük korunuyor. Yemek alanında kendine özgü deseni olan mermer tablasıyla Evladiye Masa tam kararında detaylarıyla, ahşabın hakimiyetinde sıcacık bir karşılama yaratıyor.

ERDEM EVİ

Doğanın her tonu benimdir algısıyla oluşturulan Erdem Evi’nin yaşam alanında birden fazla renk ve dokuyu bir arada görebilmeniz mümkün. Düşey ve yatayda tüm renkleri kullanarak dekore edilen Hamm Plus evinde ev sahiplerinin renkli ruhları Hamm ürünleriyle harmanlandı.

STRAULİ EVİ

Aydınlık ve doğal bir Ham:m Plus evinde, kod adı ‘’rahatlık’’! Oturma, dinlenme ve yemek yeme alanlarında Hamm tasarımlarıyla buluşan Strauli Evi’nde her alan maksimum rahat!

DARCAN EVİ

Gri ve kırmızı tonlarının modernlikle buluştuğu bir Ham:m Plus Evi ! Küçük alanları verimli bir şekilde kullanmakta en büyük yardımcı Seyrek Kitaplık burada hem depolama alanına dönüşmüş hem de aksesuarlarla mekana güzel detaylar katmış.