Müşteri Hizmetleri 
title image

Ham:maddeler

Tasarladığımız mekan ve yapılar için obje üretme fikriyle başladık, doğal ve kaliteli malzemeler kullanarak el işçiliği ile üretiyoruz. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi en iyi şekilde sunuyoruz. Kullanıp atılmaz, miras bırakılır sloganımızla gelecek için çalışıyoruz.

NO. 01

image

El yapımıdır

Her şeyin seri üretime dönüştüğü şu günlerde zanaatin ve el emeğinin kıymetini sürdürmeye çalışıyoruz. Çalışma, iş ve emek. Bizim için emekle, sevgiyle yapılan her işin hissi ve değeri başka. Ustalarımız, iyi ki varlar.

NO. 02

image

Doğal ve saf materyallerden kullanır

Doğanın bize sunduğu doğal ve saf malzemelerle üretim yapıyoruz. Evlerinize doğadan parçalar taşıyarak doğallığı hatırlatmayı seviyoruz. Geleceğin antikalarını tasarlama anlayışımıza katkı sağlayan bu değerli materyallerden ilham alarak onların eşsiz hissiyatlarını kendi hikayemizle birleştiriyoruz.

NO. 03

image

Özgün tasarımcılarla özgün koleksiyonlar üretir

Tasarımı geçirgen hale getiren ve arka planı dahil eden kurgular hayal ediyoruz ve o hayali tasarlıyoruz. Bu hayalleri tasarlarken ekip olarak ilerlemeyi ve heyecanla çalışmayı seven özgün tasarımcılarla işbirliği yapıyoruz.

NO. 04

image

Yeni tasarımcılarla iş birliğine açıktır

Hamm olarak yeni tasarımcı, mimar ve iç mimarlarla iş birliğine her zaman açığız. Ekip olarak bir şeyleri başarmaktan zevk alıyoruz. Ekibimizde yeni bakış açılarının bizi her zaman geliştirdiğine inanıyoruz. Beraber tasarlamak ve üretmenin hissi bambaşka.

NO. 05

image

Kişisel ve mekansal ihtiyaçlara önem verir.

Bugün, Hamm’ın yaptığı mekanlar; az eşyadan, fazla doğal malzemeden ve sadelikten ilham alır. İnsanlar ‘az’ı daha çok sevmeye ve tercih etmeye başlarken, konforu sadelikle, yalınlıkla bulmayı tercih ediyorlar.

NO. 06

image

Kullanılıp atılmaz miras bırakılır

Tasarımcılarımızla, fikirden üretime her aşamada kolektif bir ruhla çalışıyor, üretim için alan arayan tasarımcılara da kucak açıyoruz. Zamansızlığı çok önemsiyoruz. Günümüzün kullan-at tüketim alışkanlıkları ile geleceğin antikalarını tasarlayarak savaşıyoruz. Doğal malzemeler kullanarak eskidikçe güzelleşen bir sonraki jenerasyonlara aktarılabilecek mobilyalar tasarlıyoruz.

NO. 07

image

Tüm ürünler yerel zanaatkarların elinden çıkar.

Tasarlanan her ürünün insanların hayatını kolaylaştıran bir faydası olmasının yanı sıra, tüm üretim süreçlerinde eli, emeği geçen her kişi ya da kuruma da bir fayda ve değer yaratması gerektiğine inanıyoruz. Biz bu noktada, sadece bir ürün değil, bir marka yaratmanın faydasına odaklanıyoruz. Bunu başarmak için tasarımcı kimliğimizi, yerel zanaatkârlarla çalışarak zenginleştiriyoruz.

NO. 08

image

Zamansız çizgiler taşır, eskidikçe güzelleşir

Günümüzün ‘kullan-at’ tüketim alışkanlıkları ile geleceğin antikalarını tasarlayarak savaşıyoruz. Biz Hamm olarak tasarım yaparken doğal malzeme, yani gerçek malzeme kullanıyoruz. Hamm ürünleri, gelecek nesillere aktarılacak ve antika olabilecek kadar yaşayabilecek ürünler. İnsanlar ancak anıları olan zamansız tasarımlara odaklandıklarında mutlu olabilecekler.

NO. 09

image

Rafine bir yaşam vaadeder.

Mekana bir amaç ve his katmayı önemseyip ona göre yola çıkıyoruz. Yaşam alanlarımızı en değerli kılan şeyler anılarımız, birikimlerimiz, okuyup öğrendiklerimiz, huzuru bulduğumuz köşelerimiz belki de. Yaşadıkça güzelleştiğin, antikalaştığın bir eve Hamm ürünleri ile sahip olabilirsin.

Gerçeğe dönüşen
bir ideal

Hamm gerçeğe dönüşen bir ideal bizim için. Tasarladığımız mekan ve yapılar için obje üretme fikri ile başladık. Doğal ve kaliteli malzemeler kullanarak el işçiliği ile üretiyoruz. Kültürümüzden ilham alıyor, şimdiye yöneliyoruz. Böylece geçmişin izlerinden kopmamakla beraber geleceğin antikalarına ışık tutuyoruz. Sonucunda ise kullanıcılarımızdan gelen ilgi ve sevgiyle büyüyoruz.