Müşteri Hizmetleri 
title image
İç Mimari Danışmanlık

hammplus Nedir

Hamm Plus sadece ham:m ürünlerini mekan içinde yerleştirdiğimiz bir hizmet değil, mekanın istenilen ambiyansa kavuşması için uygun renk seçimleri, doku ve malzeme detayları, duvar ve zemin için önerilerde bulunmak ve mekanı en doğru şekilde hem tasarımsal hem de fonksiyonel olarak tasarlama dizgesidir.

Şimdi formu doldurun ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alın!

hammplus Nedir hammplus Başvuru hammplus Evleri
project image

TANIŞMA

Şimdi hayal edin. Kendi ruhunuzu yansıtacak, yaşam tarzınıza uyum sağlayacak sizlerin isteklerine göre tasarlanmış bir evin içindesiniz. En değerli kendini olduğunuzu hatırlatan Hamm Plus iç mimar ekibimiz ihtiyaçlarınızı anlayan ve sizleri doğru seçimlere yönlendirerek hayal ettiğiniz mekanları tasarlamak için bir adım ötenizde. İster online ister mağaza veya evinizde sizleri tanıyıp yardımcı olmak için sizden haber bekliyoruz.

project image

TASARLAMA

Artık, her zaman ilham ve fikir alabileceğiniz sizlere rehberlik edecek bir iç mimarınız var. Güzel sohbetimizin ardından, tasarlama sürecinde sizlerle ekip olma ruhumuzu daha derinden hissediyoruz.. Heyecanlı ve ilham verici olan hayalleri yansıtma aşamasındayız. Yazılı ve görsel iletişim desteğiyle iki boyut çalışmaları ve mekanın algılanmasını sağlayan üç boyutlu kurgu ve sunumları tamamlayıp birlikte değerlendiriyoruz.

01
02
03
project image

UYGULAMA

Sizlere rehberlik eden iç mimarınızla her detaya karar vermiş olduğunuz projelendirme aşamasını tamamladıınız. Artık tasarımı hayata geçirme evresindeyiz. Bu aşama üretim sürecinin başlamasıyla başlayıp, mekanda her şeyin yer almasıyla tamamlandığı uzun bir süreçtir. Hamm Plus, kişiye özel tasarım anlayışını hissetmek isteyen herkesle her aşamada işbirliği halinde gerçekleşir.

01
02
03

Sıkça Sorulan Sorular

Hamm Plus, Hamm ürünleri ile sunmuş olduğu koşulsuz iç mimari danışmanlık hizmetidir. Ev ve ticari mekanlarını yenilemek isteyen veya mevcut mekanla entegre olacak şekilde iç mimari proje desteği sağlayan bir hizmettir.

Tasarım süreci her projenin doğasına bağlı olarak farklı öğeler içerebiliyor. Mekanın ihtiyacına göre ve alanda yaşayacak kişileri tanımak bu konuda Plus hizmetimizde önemli rol oynamaktadır. Hamm Plus sadece Hamm ürünlerini mekan içinde yerleştirdiğimiz bir hizmet değil, mekanın istenilen ambiyansa kavuşması için uygun renk seçimleri, doku ve malzeme detayları, duvar ve zemin için önerilerde bulunmak ve mekanı en doğru şekilde hem tasarımsal hem de fonksiyonel olarak tasarlama dizgesidir.

Hamm Plus 3 aşamadan oluşmaktadır. Tanışma, Projelendirme, Gerçekleştirme.

Tanışma noktası, farklı kanallardan edinilen müşteri ile geçirilen diyalogdur. Bu diyalog yüzyüze veya çevrimiçi sohbet hizmetleri sağlayan platformlar ile gerçekleşmektedir. Bu aşamada, mekanı ve istekleri doğru algılamak mekanın tüm detaylarını bilmek ve kişileri iyi tanımak ve bağ kurabilmek gerekmektedir. Mekanla ve kişiyle doğru iletişimi kurabilmek, diğer aşamalarda güzel sonuçlar sağlamaktadır.

Projelendirme aşaması, konsept sunum ve tasarım önerileri sunulan aşamadır. Çünkü artık ne istenildiği ve ne yapılması gerekilen nokta ve bu noktada yazılı ve görsel iletişim desteğiyle iki boyut çalışmaları ve mekanın algılanmasını sağlayan üç boyutlu kurgu ve sunumlar tamamlanmaktadır.

Gerçekleştirme aşaması, her detaya karar verilip proje tamamlandıktan sonra artık tasarımı hayata geçirme evresidir. Bu aşama üretim sürecinin başlamasıyla başlayıp, mekanda her şeyin yer almasıyla tamamlandığı uzun bir süreçtir.

Çünkü hayallerinizdeki mekana sahip olabilmeniz için, mekanda ruhunuzu yansıtan detayları görebilmek için, profesyonel bir ekipten destek alınması gerekmektedir. Bir alanın yaşaması için yeterli ve keyif verici ışığın var olması, gece–gündüz dengesi için aydınlatmalar, orantılı mobilyalar ve olması gereken dengeli bir mekanın tamamlayıcıları olarak karakteristik aksesuarlar, renkler, dokular ve daha nicesi… Gerçekten mekanın karakterini ve algısını tamamlayan unsurlardır ve Hamm Plus bu noktada tüm bu unsurları düşünüp, planlayıp sizlere bunu her iletişim kanalında yansıtan ve hayal ettirebilen koşulsuz profesyonel bir hizmettir.

Mağazada; sizinle mağaza ortamında tanıştıysak tanışma aşamasını mağazalarımızda mimari ekibin Plus alanlarında müşteri ile birebir iletişim kurup keyif verici sohbet ile tamamlıyoruz. Sonraki bir araya gelişimiz olan Proje aşaması tamamlandıktan sonra müşterimiz mağazaya davet edilerek yapılan tasarım konsept ve sunumların anlatıldığı bir toplantı gerçekleştirilmektedir. Toplantı sonrası müşteri, Hamm ürünleriyle hazırlanmış olan Plus projesinde yer alan ürünleri deneyimleme fırsatları olup, projede revizyonlar yapılabilmektedir. Aynı zamanda geçirilen her süreçte sizinle daha kuvvetli bir bağ kurup sizi daha iyi tanıyabilme fırsatı ortaya çıkmaktadır. Revizyonlar tamamlandıktan sonra kumaş ve renk seçimleri dekorasyon önerileri gibi konsept çalışmalarına karar verilip gerçekleştirme aşamasına geçilmektedir.

Dijital platformlarda ise; sizler Hamm Plus hizmetine farklı kanallardan ulaşmış olabiliyor (websitesi, instagram, çağrı hattı), ülkemizin veya dünyanın farklı bir noktasından temasa geçebiliyorsunuz. Bu noktada görüntülü telefon veya çevrimiçi sohbet hizmetleri sağlayan platformlar üzerinden tüm aşamalar gerçekleştirilmektedir.

neler
tasarladık?

Hamm Plus iç mimari danışmanlık hizmetimizle evini ya da ticari mekanını yenilemek isteyen yüzlerce müşterimize hizmet verdik. Kiminin mekanını bütün olarak ele aldık, kiminin sadece kanepesini yeniledik. Bazen bir müşterimizin salonuna misafir olduk, bazen de bir ofisin çalışma ortamına bambaşka bir hava kattık. Bugüne dek gerçekleşen, gerçekleşmeyen her projemiz aynı özveri aynı heyecanla yaklaştık. Dokunduğumuz mekanlara yenilerini eklemek için tüm ekibimizle sizi de bir kahve sohbetine bekliyoruz.

TÜM PLUS EVLERİNE GÖZ AT
slide image
DENİZ EVİ
2022

Kadıköy, İstanbul

slide image
KAN EVİ
2022

Etiler, İstanbul

slide image
YÖRÜK EVİ
2022

Ümraniye, İstanbul

HAMM PLUS’TA BİRLİK VAR

Yaşam tarzınıza ve kişiliğinize uygun bir ev yaratmanıza yardımcı olmak için buradayız. İç mimarlarımız, hayalinizdeki eve kavuşmanıza yardımcı olmak için buradalar. İster bir ürün, ister bir oda, ister bir ev... Sen de hikayemizin bir parçası olmak ister misin?

product image

BİR ÜRÜN

Evinde eksikliğini hissettiren ama bir türlü bulamadığın o parça işte şimdi tamamlanıyor. Bu her zaman eksik bir mobilya olmak zorunda değil. Var olanın yerine yenisini değiştirince de ‘işte şimdi oldu’ hissini yaşayacaksın.

product image

BİR ODA

İlk görüşte sevdiğin berjer tam sana göre. Hemen yanındaki kanepe de onunla çok uyumlu. Köşedeki lambader ise sana göz kırpıyor. Sevdiğin ürünler arasında tercih yapmak zorunda değilsin. Tüm odanı Hamm ürünleri ile yenile.

product image

BİR EV

Yaşam alanında küçük dokunuşlardan fazlasına ihtiyaç duyuyorsan kapsamlı bir yenilenme sana iyi gelecek. Seçeceğin Hamm ürünleri ile meşe ve cevizin dayanıklılığını deneyimleyeceksin. Böylece kullanıp atamayacağın, miras bırakacağın ürünler seninle!

title image
float image float image float image float image
logo BU EV HAMM PLUS İLE TASARLANMIŞTIR.
‘’
Hayalimizdeki evi anlattığımızda daha ortada hiçbirşey yok iken bize hayal kurdurup heyecanlanmamıza sebep olunması en etkileyici yanı oldu.

SİBEL GENÇ

@Hom Center
— Hamm’a ne tür bir ihtiyaçla gelip Hamm Plus hizmeti almaya karar verdiniz? Sizi etkileyen ne oldu?

Evimize yeni birkaç eşya alabiliriz bir bakalım diye gelmiştik. Dediğim gibi kafamızda oldukça fazla soru işareti vardı. Neyi nasıl yaparız, nasıl kombinleriz gibi… Ancak o ilk temasta verilen özen verdikleri hizmetler, tıpkı dostunuza yardımcı olur gibi sizinle ilgilenildiğinde tamam dedik yani bu kadar iyimser ve profesyonel bir yaklaşım açıkçası bizi heyecanlandırdı. İstediğimiz hayalimizdeki evi anlattığımızda daha ortada hiçbirşey yok iken bize hayal kurdurup heyecanlanmamıza sebep olunması en etkileyici yanı oldu.

— Dekorasyonda kullanılan mobilya, aksesuar vb. tasarımlar ile ilgili fikirleriniz nelerdir?

Daha önceleri pek ilgilenmezdim açıkçası ama insan yaş aldıkça hem ruhuna hitap etsin hem de kaliteli ürün olsun arayışına giriyor sanırım. Aynı zamanda Hamm Plus hizmetine hem İstanbul hem de Bodrumdaki evimizi emanet ettik, bu süreçte de dekorasyona dair birçok şey öğrendik.. En önemli öğrendiğim şey şu oldu; yaşam alanınız sizinle çok değerli.. meğer önceden ben evimde nefes almıyormuşum.. Teşekkürler Hamm ailesi ve değerli Gülşah...

— Hamm’ın dünyasında kendinize en yakın hissettiğiniz noktalar neler oldu?

Bize bizi özel hissettiren ,olası tereddütlerde açık ve net soru cevap ilişkisi kurduğumuz , fikir alışverişlerimizin çok verimli olduğu ve aynı zamanda güler yüzünü bizden hiç esirgemeyen mimarımıza ne kadar teşekkür etsek az… Hamm Plus iyimser bir yaklaşımın vermiş olduğu bir hizmet aslında.. Size yardımcı olan sizin fikirlerinizi önemseyip herşeyden önce sizi tanıyıp mekanınızı bunun doğrultusunda tasarlayan birebir diyalog kurabildiğiniz bir hizmet. Ama en en önemlisi bize güzel insanlar kazandırdı, her konuda fikir aldığım bir mimarım var ve arkasında muhteşem bir aile..

— Mekanınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm dokunuşları Hamm Plus’ta bulabildiniz mi?

Çok net şunu söyleyebilirim ki fazlasını bulduk. Esasında ihtiyacımız neydi? Biz ne istiyorduk? Bu soruların cevapları bile yoktu. Ancak sabır ve emekle önce bu soruların cevabını bulduk, sonrasında da hep birlikte ilerledik. Hamm Plus iyi ki varsın.