Müşteri Hizmetleri 
title image
hammkurumsal

Projeler

Hamm Kurumsal ile iş yerlerinizde veya ofislerinizde detaylıca düşünülmüş mekanlar oluşturuyoruz. Oluşturulan her mekanın yalın, fonksiyonel ve doğal olmasına özen gösteriyoruz. Küçük alanları verimli kullanmayı, doğal malzemelerle yaşam alanlarına hayat vermeyi çok seviyoruz. Bu sayede müşterimizin kimliğine uygun bir mekan algısı uyandırıyoruz. Bambaşka bir yaşam için Ham:m uzmanlığı her ölçekte hayallerinizin hizmetinde olmaya devam ediyor.

Şimdi formu doldurun ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alın!

hammkurumsal Projeler hammkurumsal Başvuru
33 proje

New Jewellery

Hamm ve ID-İstanbul iş birliği ile Nev Jewellery mağaza ve ofisi Kapalıçarşı’da yenilendi. Tamamı ahşap kapılar, pirinç kulplar ve kullanılan tasarımlar mekanın hikayesiyle mağazayı bütünleştirmede yardımcı oldu. Mekana özel tasarlanan özel üretim mobilyalar dışında Yumurta sandalyeler, Bir sehpalar ve Meşgul çalışma masası kullanıldı.

Levent Loft Station

Yiğit Bileydi Architects ve Hamm işbirliği ile tasarlanan ve gün ışığını çalışma alanlarına davet eden Levent Loft Station Co-Working Space’te Girift masa, Ton ve Cozy sandalyeler, Büfet büfe ve Bir masa kullanıldı.

Bony Çorap Fabrikası

MtWorks tarafından tasarlanan ve yürütülen her detayı özenle düşünülmüş ve mekana özel tasarlanmış mobilyalarıyla iç mimari olarak iyi çözümlenmiş bir tekstil fabrikası. Bu mekan için tasarlanan Bony berjer ve kanepe sonrasında Hamm’ın en sevilen ürünlerinin arasına katıldı.

Eğitim Reformları Girişimi

Eğitim Reformları Girişimi projesi samimi ve aydınlık görünümüyle dikkat çekiyor. Kullanılan renkli detaylar mekandaki vurguyu arttırırken, alana farklı bir karakter kazandırıyor. Kullanışlı bir plan çerçevesinde, doğru ve yerinde tercihlerle davetkar bir ortam yaratılıyor.

Ay Yapım

Ay Yapım projesinde tasarlanan çalışma ve bekleme alanlarında ürünlerin mekan algısındaki rolü önemsenerek ihtiyaca yönelik ürünler kullanıldı. Minimal bir düzen içerisinde ahşabın doğallığı dengeli bir şekilde kullanılan renkli kanepe ve berjerlerle birleşiyor.

Yıldırım Özdemir

Siyah metallerin ve epoksi zeminin hakim olduğu endüstriyel tarzdaki bu kuaförde görünümüyle özdeşleşen Münhasır kitaplıklar kullanıldı. Aynı zamanda Salonda kullanılan malzemelerinin sergilendiği kitaplıklar mekanlar arasında ayırıcı unsur haline geldi. Girişte Kafes sarkıtlarla bir karşılama sağlanırken, salonun farklı alanlarında meşe mobilyalarla sıcak bir hava oluşturuldu. Bekleme alanında ise Maile ve Zati berjerler bize eşlik ediyor.

İstikamet Karaköy

Ham:m ürünlerinin kullanıldığı ilk projelerden biri olan İstikamet Karaköy'de detayların birlikteliği, renklerin getirdiği hareket ve sadeliğin naifliği dikkat çekiyor. Koyu ve açık tonlarla kontrast yaratılırken, meşenin ortama kattığı benzersiz doku ön plana çıkıyor.

Cozy Flats Hotel

Cozy Flats Hotel projesi konfor ve tasarımı bir araya getiriyor. Ürün tercihleri yaratılmak istenilen algıyı destekliyor. Bütündeki uyumu ve kendine özgü detayları barındıran alanlarıyla dikkat çekiyor.