Müşteri Hizmetleri 
plus detay

HAMM PLUS

ZUHAL EVİ

Doğayla güçlü bağlar kuran bu evde olabildiğince rahat ve konforlu bir kış bahçesi yaratıldı. Keyifli sohbetlere eşlik edecek Soffa Kanepe hem oturma hem de yaslanma bölümlerinde yer alan yumuşak süngerler sayesinde kullanıcılara konforlu bir oturma deneyimi sunuyor. Tombul Berjer'in yanında sallanan Mama Koltuk ile tamamlanan bu yaşam alanında konfor ve doğallık buluşuyor.

LOKASYON
Göktürk, İstanbul
YIL
2020
PROJE SAHİBİ
hammplus

Doğayı evin içine taşıyan boydan boya büyük pencerelerin olduğu bu evde, stil sahibi Pervane döner berjer kitaplığın hemen önünde gün ışığı alan bir köşede konumlanarak okuma keyfini maksimuma çıkarıyor. Günün yorgunluğunu alacak bu köşede doğanın rahatlığı ve huzurunu hissediyoruz.

Dikkat çekici meşe ayakları ve oturma rahatlığıyla Cozy Bar Taburesi mutfaktaki bar alanına renk ve canlılık getiriyor. Ebeveyn yatak odasına ise zamansız tasarımı ve eşsiz kulplarıyla Sandık Komodin eşlik ediyor.

Yeşilin içinde lezzetli sofralara ev sahipliği edecek bu büyük yemek masasına Rahat ve stil sahibi olan Yumurta Sandalyeleri sade tasarımıyla Ren Sandalyeler tamamlıyor.

İlgili Ürünlere Göz At