Müşteri Hizmetleri 
plus detay

HAMM PLUS

ŞEN EVİ

Bony sallanan koltuğu ve 4 kapaklı hazeranlı Büfet büfeyi ilk kez gördüğümüz Göktürk’teki bu Hamm Plus evinde, yeşil tonlarını içinde barındıran Bony ile dinlenmenin keyfi çıkarılıyor.

LOKASYON
Göktürk, İstanbul
YIL
2020
PROJE SAHİBİ
hammplus

İki doğal ahşap ve mermeri bi araya getiren tasarımlar, dekorasyonun en güzel ögeleri haline geliyor. Açık renkli bir mermer olan Carrara, koyu zeminli evlerimizde mekana bir aydınlık getirirken sofralarımıza da ferah bir his sağlıyor. Bu dekorasyonda Girift masaya Ren ve Halka sandalyeler eşlik ediyor. Yemek masası üzerinde çoklu olarak konumlanan sarkıt aydınlatmalar tercih ediliyor. Bu sarkıt aydınlatmalar bitkiler ile kombinlenerek estetik görünüm tamamlanıyor.

Keyif L ve Soffa ikili kanepenin bir arada kombinlendiği bu geniş ve ferah salonda arka tarafta bize Girift mermer masa eşlik ediyor. Orta sehpa olarak tek bir büyük sehpa yerine daha modüler şekilde kullanılabilecek 3 farklı boyu bulunan Tepsi sehpalar salonun ortasında yerini alıyor. Mekanın hafifliğiyle güzel bir uyum içerisinde olan kilim ile dekorasyon tamamlanıyor.

İlgili Ürünlere Göz At