Müşteri Hizmetleri 
plus detay

HAMM PLUS

AYDIN EVİ

Ankara’daki en büyük Hamm Plus evi olma özelliğini taşıyan Aydın evinde, tamamen ceviz birçok hamm ürününü bi arada kombinleniyor.

LOKASYON
Çankaya, Ankara
YIL
2021
PROJE SAHİBİ
hammplus

Zeminden duvara sıcaklık hissine büründüğümüz yatak odasında, ceviz Münhani yatağa, bu sıcaklık hissine büyük katkıda bulunan duvar kağıdı eşlik ediyor. Mimarlığını Anıl Yasin Demir’in üstlendiği Aydın evinde yatağın yanına bir de corian küvet konumlanıyor.

Bil fil sever olan ev sahibinin ikinci yatak odasında, Fil temalı büyük bir duvar kağıdı bulunuyor. Bu duvar kağıdının önünde konumlanan Pera yatağa Fil komodin eşlik ediyor. Suphi dresuar ve Ren sandalye ise çalışma alanı olarak bu uyuma dahil oluyor.

Ton-sür-ton ile mükemmel uyumun yakalandığı yemek alanında, gri tonlarında Grigio Versilia mermer, gri döşemeli sandalyeler, manolya bank ve gri tonlarındaki duvar aksesuarlar ile alan tamamlanıyor.

Koca bir duvar birikmişliğe ev sahipliği eden Seyrek kitaplık, tamamen ev sahibinin istek ve ihtiyaçlarına göre, açık raflarının yanı sıra eşyaları muhafaza edecek çekmece, kapak ve şaraplık detaylarıyla tasarlanıyor.

İlgili Ürünlere Göz At