Müşteri Hizmetleri 

AÇIK RIZA METNİ

Veri Sorumlusu sıfatı ile Hamm Tasarım Mimarlık ve Müteahhitlik Ticaret Limited Şirketi (“Hamm”) tarafından hamm.com.tr’ye üye olmak veya alışveriş yapmak suretiyle kişisel verilerimin yurt dışında bulunan web site altyapı hizmet sağlayıcı Digital Ocean LLC’nin sunucularına Aydınlatma Metninde belirtilen şekilde aktarılabilecektir. Kişisel verilerinizin sunucu nezdinde yurt dışına aktarılmasına ilişkin açık rızanızı dilediğiniz zaman kvkk@hamm.com.tr ‘ye e-posta atmak suretiyle geri çekebilirsiniz. Ancak bu durumda web site üyeliğinizin/Hamm Plus randevu talebinizin silineceğini hatırlatmak isteriz.

Bu kutucuğu işaretleyerek Aydınlatma Metni’ni ve işbu Açık Rıza Metni’ni okuduğunuz ve onayladığınız, bir başka deyişle KVKK’nun 9. maddesi birinci fıkrası kapsamında kişisel verilerinizin Aydınlatma Metni ve işbu Açık Rıza Metni’nde belirtildiği şekillerde ve amaçlar doğrultusunda ve bunlarla sınırlı olmak üzere işlenmesine ve yurt dışına aktarılmasına izin verdiğiniz kabul edilir

Not: Digital Ocean Şirketi yalnızca güvenilir bir sunucu hizmeti veren şirkettir. Kişisel verileri kendi çıkarı için kullanmaz. Yalnızca müşterisi olan şirketlerin web sitelerinin doğru ve güvenilir işleyişi için verileri uhdesinde bulundurur.